Ekskluzywne domy…

Zanurzone wśród zieleni!

Bezpieczne osiedle…

Z placem zabaw i siłownią na wolnym powietrzu!

Doskonała komunikacja…

Z bliskim dostępem do autostrady!

Żurawki to inwestycja obejmująca dwa luksusowe domy w Zakrzowie, dla osób o wysokich wymaganiach. Biała elewacja urozmaicona została przeszkleniami, deską kompozytową  oraz kamieniem, które zwiększają zarówno jej walory wizualne, jak i praktyczno-użytkowe. Oba domy posiadają miejsce postojowe oraz garaż. To doskonały wybór dla osób ceniących nowoczesną architekturę i kontakt z naturą.

Praktycznie zaaranżowana przestrzeń

Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wysoki komfort życia. Na parterze znajduje się otwarty salon z jadalnią, kuchnia, spiżarnia, kotłownia, łazienka oraz wiatrołap. Na drugiej kondygnacji umiejscowione zostały trzy pokoje, łazienka, hol oraz pralnia. Wszystkie, ciekawie zaaranżowane pomieszczenia, są w pełni wyposażone. Do każdego domu przynależy ogródek z tarasem, pozwalający na wspaniały odpoczynek i spotkania z przyjaciółmi.

Doskonałe miejsce do życia

Dużym atutem inwestycji jest lokalizacja. Całość usytuowana została w pobliżu lasu, dzięki czemu jest to idealne miejsce do wspólnych spacerów, wycieczek rowerowych, a także joggingu. Niedaleko  znajduje się również autostrada, która umożliwia błyskawiczną komunikację na linii Kraków – Wieliczka – Niepołomice. Jest to bezpieczne osiedle dla rodzin, z ekskluzywnym placem zabaw. W  jego obrębie znajduje się również siłownia.

W pobliżu znajduje się autostrada A4, która umożliwia sprawną komunikację między Zakrzowem, Krakowem, Niepołomicami i Tarnowem.
Każdy budynek ma powierzchnię około.100 m2. Znajdują się w nim m.in.: 4 pokoje, 2 łazienki, kuchnia, pralnia, garderoby, kotłownia, spiżarka, garaż.
W obu domach zastosowano energooszczędne rozwiązania techniczne, dzięki czemu znacznie zmniejszają się koszty ogrzewania budynku..
Prestiżowa lokalizacja w Zakrzowie to połączenie atrakcyjnego położenia i wielkomiejskich możliwości, dzięki autostradzie A4.
Do każdego domu dołączamy dodatkowo indywidualnie opracowany projekt ogrodu, dzięki czemu możesz go pięknie i funkcjonalnie zaaranżować.
Do budowy domów wykorzystano solidne, wysokiej jakości materiały, dzięki czemu mieszkańcy mogą długo się cieszyć efektem nowości.

Lokalizacja

Zakrzów to pełna uroku wieś, zlokalizowana w gminie Niepołomice. Usytuowana jest pomiędzy Węgrzcami Wielkimi a Bodzanowem. Przepływają przez nią dwie rzeki: Bogusława oraz Zakrzowianka. Do najsłynniejszych tutejszych zabytków należy kaplica, wybudowana dzięki fundacji Stanisława Pyrza, w drugiej połowie XIX wieku. Niedługo później powstał tu również budynek karczmy w stylu dworkowym. Inspirowany on był karczmą z XV wieku, którą opisał w kronice Jan Długosz. Jedna z legend mówi również, że przez Zakrzów przepływa źródło z cudowną wodą.

W pobliżu...

Boisko sportowe
Autostrada A4
Puszcza Niepołomicka
Tężnia Solankowa
Kaplica
Basen
Pole golfowe
Żłobek
Przedszkole
Stacja paliw
Sklep spożywczy
Sklep motocyklowy