Firma R1 Deweloper prowadzona jest przez małżeństwo: Agnieszkę i Łukasza Rakoczy. Posiadamy zawodowe przygotowanie oraz kilkunastoletnie doświadczenie w branży budowlanej. Pierwsze kroki poczyniliśmy w branży 2006 roku, budując lokale usługowo-handlowe oraz stawiając czoła wielu wyzwaniom geologiczno-architektonicznym.

W naszym portfolio można znaleźć takie inwestycje deweloperskie, jak: szeregówka w Zabawie czy też malownicze osiedle domów jednorodzinnych w Zakrzowie. Nasze inwestycje wyróżniają się nowoczesną architekturą, wysublimowaną estetyką oraz solidnością wykonania. Do tej pory wybudowaliśmy również dwa sklepy handlowe – w Zabawie oraz Zakrzowie.

Czym wyróżnia się nasza firma na rynku?

Zajmujemy się realizacją całych inwestycji, począwszy od zakupu gruntów, poprzez budowę, aż do sprzedaży nieruchomości. To znacznie usprawnia proces związany z przekazywaniem mieszkania. U nas nie trzeba płacić za pośrednictwo, co oznacza czystą oszczędność. Współpracujemy z wykwalifikowaną i doświadczoną ekipą budowlaną, dzięki czemu nie trzeba się martwić również o fachowość podwykonawców.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!