Stylowe domy…

W eleganckiej lokalizacji!

Przestronne domy…

Z przestronnym ogrodem!

Doskonałe miejsce…

Dla rodzin z dziećmi!

Domy w Zakrzowcu to inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach ceniących ciszę i kontakt z naturą. Położone w spokojnej okolicy, umożliwiają wspaniały odpoczynek po trudach codziennego dnia. Przy każdym domu znajduje się malowniczy ogródek, a piękne, zielone otoczenie dodatkowo napawa optymizmem. Przy każdym domu znajduje się miejsce parkingowe.

 Modne domy w zabudowie bliźniaczej

Prestiżowa inwestycja obejmuje 14 nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Na paterze znajduje się: wiatrołap, kotłownia, łazienka, pokój dzienny, aneks kuchenny i garaż. Na poddaszu uwzględnione zostały cztery stylowe sypialnie oraz elegancka łazienka. Całość wybudowana została w technologii tradycyjnej, z przeszklonym balkonem. Wszystkie domy wykończono w nowoczesnej stylistyce, z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości.

 Atrakcyjne położenie

Nasza inwestycja usytuowana jest w pobliżu autostrady A4, która umożliwia szybką komunikację między Krakowem a Tarnowem. Z Zakrzowca można błyskawicznie dostać się również do Wieliczki oraz Niepołomic. Niedaleko naszej inwestycji znajduje się również malownicza Puszcza Niepołomicka, która pozwala na aktywny wypoczynek z całą rodziną. Dodatkowo, miłośników sportu zainteresuje to, iż w promieniu kilku kilometrów znajduje się pole golfowe.

RZUT

brak rekordów do wyświetlenia

Lokalizacja

Zakrzowiec

Zakrzowiec to cicha i spokojna wieś, położona w dolinie rzeki Zakrzewianki. Jej historia sięga epoki paleolitu. Już wtedy zamieszkiwano ten teren, o czym świadczą znalezione tutaj fragmenty osady oraz przedmioty wykonane z kamienia. Pierwsza oficjalna wzmianka o Zakrzowcu pochodzi z XIII w., kiedy to określano go mianem „Zacewa” lub „innego Zakrzowa”. Wówczas Zakrzowiec stanowił własność księcia Janka, który był jednocześnie fundatorem klasztoru w Staniątkach. Przekazał on Zakrzowiec we własność benedyktynek, które były jego właścicielkami aż do połowy XX w.