Domy szeregowe…

W atrakcyjnym położeniu!

Przyjazne sąsiedztwo…

I bliski dostęp do lasu!

Idealne osiedle dla rodzin…

Świetnie skomunikowane z regionem!

Prezentowane osiedle usytuowane jest w Zabawie tuż obok naszej nowej inwestycji – Osiedla Stokrotkowego. Cisza, spokój oraz bliski dostęp do lasu: oto trzy jego największe atuty. Dzięki temu, że jest to bardzo kameralna okolica, jego mieszkańcy mogą się czuć w pełni bezpiecznie. Harmonijna zabudowa z bliskim sąsiedztwem Puszczy Niepołomickiej sprzyja regeneracji i równowadze. To świetna alternatywa dla budownictwa wielorodzinnego.

Domy w zabudowie szeregowej

Każdy dom w składa się z: 3 pokojów, salonu z aneksem kuchennym oraz poddasza użytkowego. Ponadto, przy każdym z nich uwzględniono garaż oraz miejsce do parkowania. Elewacja, utrzymana w jasnej kolorystyce, została wykończona kamieniem naturalnym. Urozmaicono ją dodatkowo elementami w odcieniach ciepłego brązu. Całość wykonano w technologii tradycyjnej.

Doskonała lokalizacja

Prezentowane domy znajdują się w świetnej lokalizacji. Z jednej strony położone są niedaleko lasu, który będzie idealnym miejscem do odpoczynku – zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi. Z drugiej, usytuowane są w pobliżu tras szybkiego ruchu, które umożliwiają szybki dojazd do Wieliczki oraz Krakowa. W bliskim sąsiedztwie znajduje się również przedszkole, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla  rodzin z dziećmi

Lokalizacja

Ciche i spokojne osiedle usytuowane jest w Zabawie, we wschodniej części powiatu wielickiego.
Lokalizacja umożliwia korzystanie z wielkomiejskich wygód przy jednoczesnym odpoczynku od
miejskiego zgiełku. Domy znajdują się w bliskiej odległości od lasu, co pozwala mieszkańcom
spacerować i jeździć na rowerze w unikalnym otoczeniu. Sąsiedztwo tras szybkiego ruchu pozwala z
kolei na szybki dojazd do wybranych miejscowości. Niedaleko osiedla znajduje się również
przedszkole i Klub Malucha, dlatego jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.